Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ferienwohnung Altusried, Altusried

Snadná online rezervace Ferienwohnung Altusried a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Altusried bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ferienwohnung Altusried (Apartmány), ubytování Altusried, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ferienwohnung Altusried. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ferienwohnung Altusried může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ferienwohnung Altusried se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ferienwohnung Altusried vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.7

Ferienwohnung Altusried (Apartmány), Altusried

Am Katzenbuckel 3, Altusried, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Ferienwohnung Altusried
Ferienwohnung Altusried 1Ferienwohnung Altusried 2Ferienwohnung Altusried 3Ferienwohnung Altusried 4Ferienwohnung Altusried 5Ferienwohnung Altusried 6Ferienwohnung Altusried 7Ferienwohnung Altusried 8Ferienwohnung Altusried 9Ferienwohnung Altusried 10Ferienwohnung Altusried 11Ferienwohnung Altusried 12Ferienwohnung Altusried 13Ferienwohnung Altusried 14Ferienwohnung Altusried 15Ferienwohnung Altusried 16

Featuring a garden, Ferienwohnung Altusried offers accommodation in Altusried with access to free WiFi and mountain views. The apartment features garden views and is 44 km from Oberstdorf.

The apartment boasts 1 bedroom, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchen, and a bathroom with a shower. Free private parking is available at the apartment.

Skiing can be enjoyed nearby.

Füssen is 44 km from Ferienwohnung Altusried, while Oberstaufen is 31 km away. The nearest airport is Memmingen Airport, 20 km from the accommodation.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ferienwohnung Altusried)

Aktivity

Lyžování, Lyžárna

Služby na recepci

Individuální přihlášení/ odhlášení

Společné prostory

Zahrada

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení

Obecné podmínky (Ferienwohnung Altusried)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ferienwohnung Altusried)

Informujte prosím Ferienwohnung Altusried o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.