Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

3 hvězdičkové hotely Altusried, Německo

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Altusried bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Altusried, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Altusried věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Altusried, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány Altusried

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Altusried, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Altusried se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Altusried, apartmán Altusried, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 3 hvězdičkové hotely

Okruh hledání 10 km

zobrazeno: 1–2 (z 2)

Allgäu Hotel Hofgut Kürnach 3*** Hotely, Wiggensbach

Hotely, Allgäu Hotel Hofgut Kürnach
6

Unterkürnach 2, Wiggensbach, Německo

Do centra města Altusried: ~8.0 km | Zobrazit hotel na mapě

This family-run, 3-star-superior hotel is situated in the Bavarian spa town of Wiggensbach, in the Allgäu region, close to Lake Constance. It offers a spa with sauna and indoor pool. Located on the site of a former hunting estate, the Residenz Hofgut Kürnach offers a ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Landhotel Grönenbach 3*** Hotely, Bad Grönenbach

Hotely, Landhotel Grönenbach
8.7

Ziegelbergerstr.3, Bad Grönenbach, Německo

Do centra města Altusried: ~8.1 km | Zobrazit hotel na mapě

Offering free Wi-Fi and spa facilities, this hotel is situated in the Allgäu region of Bavaria. It offers rooms with a balcony, and direct access to the surrounding cross-country ski trails. The bright rooms at Landhotel Grönenbach feature stylish décor, a TV and are ...